GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Röllakan 11543257

nr 1154 3257

Ingegerd Silow

(1916-2005), Sverige

Röllakan, Signerad, "Yngsjö", 140x200

Kondition: slitage

Ingegerd Silow, svensk textilkonstnär född 1916, död 2005.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 januari 2018
kl 19:37:27

Ingegerd Silow

Läs mer om Ingegerd Silow